626822 / Helsingin yliopisto - Ohjelmistot ja ICT-asiantuntijapalvelut 2026 (DPS) - Broadcom virtualisointituotteet
Tiivistelmä
Katso samankaltaisia mahdollisuuksia
Kaikkien tietojen näyttäminen vaatii rekisteröitymisen ja kirjautumisen palveluun.
626822 / Helsingin yliopisto - Ohjelmistot ja ICT-asiantuntijapalvelut 2026 (DPS) - Broadcom virtualisointituotteet
Hankintailmoitustyyppi
Tulokset [TED eF[29]]
Julkaistu
5.11.2026
6.14
(UTC+02:00)
Organisaatio
Helsingin yliopisto
Kuvaus
Helsingin yliopisto pyytää tarjoustanne Broadcomin virtualisointituotteiden käyttöoikeuksista (subscription) tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Tämä tarjouspyyntö perustuu Hansel Oy:n (jäljempänä Hansel) Ohjelmistot ja ICT-asiantuntijapalvelut 2026 -dynaamiseen hankintajärjestelmään (jäljempänä ”DPS”). Tarjouskilpailussa noudatetaan julkisista hankinnoista ja käyttöoikeussopimuksista annetun lain (1397/2016) 52 §:ssä tarkoitettua dynaamisen hankintajärjestelmän sisäistä kilpailutusta koskevaa menettelyä.
Asiakas valitsee sisäisen kilpailutuksen perusteella yhden toimittajan ja tekee voittaneen tarjoajan kanssa hankintasopimuksen.
Tarjoaja sitoutuu tarjouksen jättämällä tämän tarjouspyynnön liitteenä oleviin sopimusehtoihin sellaisenaan.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.